Aqua staxx box uzavíratelný stohovatelný box 20 l

1 279 

Katalogové číslo: 5060461942542 Kategorie:

Popis

Pro ty, kdo nechávají přebytečné vybavení v autě, slouží tyto boxy jako organizátor kufru auta a na delších výpravách mohou být použity i pro uchovávání kelímků s nástrahami, neskladného, choulostivého anebo nepořádného vybavení. Tento systém řeší i problémy rybářů, kteří mají rádi vše uspořádané a připravené v jejich bivaku. Konstrukce je založená na osvědčeném vojenském designu. Díky materiálu – heavy duty polypropelen – jsou boxy nepromokavé a nepřilákají pozornost hlodavců. Zesílená konstrukce je speciálně vytvarovaná, aby byl obsah chráněn před nárazy při přepravě. Na ztuženém víku jsou otvory pro visací zámek, kdybyste potřebovali extra bezpečí Staxx design Heavy – duty vyztužená konstrukce, vyztužené víko.

dva otvory pro visací zámek

perfektní pro organizaci vybavení v lodi nebo v kufru auta

Nabízíme ve velikostech:  20l

Rozměry 20l:

vnější: 400mm (l) x 300mm (w) x 246mm (h)
vnitřní: 380mm (l) x 280mm (w) x 226mm (h)

Časté otázky

Cena za Aqua staxx box uzavíratelný stohovatelný box 20 l je 1279 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Aqua staxx box uzavíratelný stohovatelný box 20 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461942542.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Spro box c-tec tackle box system, Mistrall sada organizačních boxů, Wychwood pouzdro eva accessory bag l, Delphin batoh area carper carpath xl