Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.2

85 

Katalogové číslo: 98b2e0d402d5 Kategorie:
Značka: Awa-S

Popis

Tvar tohoto háčku je vhodný pro veškeré rybolovné techniky. S očkem a protihrotem Tvar tohoto háčku je vhodný pro veškeré rybolovné techniky. S očkem a protihrotem. Ojedinělý tvar špičky, která se neohýbá ani nedeformuje při záseku ani při zdolávání. Chemicky ostřená "cuttingová" špička ve tvaru kopí má podstatně větší a pro rybu bezbolestnou průraznost při záseku do rybí tlamky, kdy i při menším tahu dosáhneme takřka 100% zásek. Špička je ve tvaru kopí a je podstatně širší (placatější), než u klasickýh háčků a má až 3x větší plochu špičky, čímž zaručuje podstatně menší prořezávání (párání) rybí tlamky (svaloviny) při zdolávání. Tvary a vyhnutí háčků jsou dlouhodobě vyzkoušeny našimi předními i světovými kapraři.

Časté otázky

Cena za Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.2 je 85 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.2 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 98b2e0d402d5.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Savage Gear Boty X-Grip Shoe Black/Grey – 45/10, Nash Tungsten Shock Bead 10ks, Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric – 24mm 300g, Westin Wobler BuzzBite Crankbait Crazy Bluegill – 4cm 4g plovoucí