Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.6

65 

Katalogové číslo: 4177111d523b Kategorie:
Značka: Awa-S

Popis

Tvar tohoto háčku je vhodný pro veškeré rybolovné techniky. S očkem a protihrotem Tvar tohoto háčku je vhodný pro veškeré rybolovné techniky. S očkem a protihrotem. Ojedinělý tvar špičky, která se neohýbá ani nedeformuje při záseku ani při zdolávání. Chemicky ostřená "cuttingová" špička ve tvaru kopí má podstatně větší a pro rybu bezbolestnou průraznost při záseku do rybí tlamky, kdy i při menším tahu dosáhneme takřka 100% zásek. Špička je ve tvaru kopí a je podstatně širší (placatější), než u klasickýh háčků a má až 3x větší plochu špičky, čímž zaručuje podstatně menší prořezávání (párání) rybí tlamky (svaloviny) při zdolávání. Tvary a vyhnutí háčků jsou dlouhodobě vyzkoušeny našimi předními i světovými kapraři.

Časté otázky

Cena za Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.6 je 65 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Awa-S Háčky Cutting Blade 5370 Black Nickel 10ks – vel.6 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4177111d523b.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Fox Rohatinka Duo Butt Grip, Summittackle Nerezová zadní rohatinka Butt Rest – 24mm, Mikbaits Boilie Mamut&Halibut 1kg – Zraněný úhoř 50x35mm, Nash Návazcová Šnůra Triggalink 20m – 15lb