Awa-S Háčky Cutting Blade 5440 Black Nickel

79 

Katalogové číslo: de99d965a202 Kategorie:
Značka: Awa-S

Popis

Jedná se o unikátní řadu háčků se zcela ojedinělým tvarem špičky háčku. Díky způsobu výroby a svému speciálnímu tvaru se špička háčku neohýbá a nedeformuje při záseku ani při zdolávání trofejních ryb. Jedná se o unikátní řadu háčků se zcela ojedinělým tvarem špičky háčku. Díky způsobu výroby a svému speciálnímu tvaru se špička háčku neohýbá a nedeformuje při záseku ani při zdolávání trofejních ryb. Chemicky ostřená cuttingová špička ve tvaru kopí, má podstatně větší bezbolestnou průraznost při záseku do rybí tlamky, kde i při menším tahu dosáhneme takřka 100procentního záseku. Speciální cuttingová špička ve tvaru kopí je podstatně širší (placatější), než u klasických háčků a má až 3x větší plochu špičky, čímž zaručuje podstatně menší prořezávání – párání rybí tlamky (svaloviny) při zdolávání. Tímto speciálním cuttingovým tvarem špičky tyto háčky podstatně méně poraňují ryby a umožňují velice šetrný sportovní rybolov na všech sportovních vodách. Tvary a vyhnutí háčků jsou dlouhodobě vyzkoušeny předními našimi i světovými kapraři. Pro soukromé revíry jsou vyráběny též bezprotihrotové modely.

Časté otázky

Cena za Awa-S Háčky Cutting Blade 5440 Black Nickel je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Awa-S Háčky Cutting Blade 5440 Black Nickel si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód de99d965a202.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Nash Swinger Bobbin Kit Large – Red, Korum Háčky Xpert Power Hooks 10ks – vel.10, Enterprise Tackle Plovoucí umělá kukuřice v dipu 8ks – Mikbaits Pikantní Švestka, Hotspot Design Mikina Fishing Mania Zander – XL