Awa-S Háčky Cutting Blade 6001 Black Nickel 10ks – vel.8

99 

Katalogové číslo: 746d49b4ffc4 Kategorie:
Značka: Awa-S

Popis

NEJŠETRNĚJŠÍ HÁČKY NA TRHU! První boilie háčky s CUTTINGOVOU špičkou bez protihrotu. NEJŠETRNĚJŠÍ HÁČKY NA TRHU! První boilie háčky s CUTTINGOVOU špičkou s protihrotem. Zcela nová modelová řada 41-6001 rozšiřuje oblíbenou a velice šetrnou řadu háčků CUTTING BLADE o modely určené pro lov s nástrahou mimo háček (vyvázanou nástrahou). Tyto háčky jednoznačně patří k nejšetrnějším háčkům na trhu, neboť jejich špička má 3x větší plochu než běžné háčky. Navíc tato špička je plochá oproti kulatým – tu mají ostatní háčky. To umožňuje vyvinout podstatně větší sílu při zdolávání ryby než se háček začne prořezávat rybí tlamou. Ojedinělý tvar špičky, která se neohýbá ani nedeformuje při záseku ani při zdolávání. Chemicky ostřená "cuttingová" špička ve tvaru kopí má podstatně větší a pro rybu bezbolestnou průraznost při záseku do rybí tlamky, kdy i při menším tahu dosáhneme takřka 100% zásek. Špička je ve tvaru kopí a je podstatně širší (placatější), než u klasickýh háčků a má až 3x větší plochu špičky, čímž zaručuje podstatně menší prořezávání (párání) rybí tlamky (svaloviny) při zdolávání. Tvary a vyhnutí háčků jsou dlouhodobě vyzkoušeny našimi předními i světovými kapraři.

Časté otázky

Cena za Awa-S Háčky Cutting Blade 6001 Black Nickel 10ks – vel.8 je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Awa-S Háčky Cutting Blade 6001 Black Nickel 10ks – vel.8 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 746d49b4ffc4.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Signalizátor Runer 9V, Prologic Rohatinky Butt Klinger Rod Rest černá 2ks, Nikl Rohlíkové boilies 40g – Gigantica, Nikl Dip Powder 60g – Scopex & Squid