Awa-S Háčky Cutting Blade 6101 Black Nickel 10ks – vel.2

99 

Katalogové číslo: d450cb19e45d Kategorie:
Značka: Awa-S

Popis

NEJŠETRNĚJŠÍ HÁČKY NA TRHU! První boilie háčky s CUTTINGOVOU špičkou bez protihrotu. NEJŠETRNĚJŠÍ HÁČKY NA TRHU! První boilie háčky s CUTTINGOVOU špičkou bez protihrotu. Zcela nová modelová řada 41-6101 rozšiřuje oblíbenou a velice šetrnou řadu háčků CUTTING BLADE o modely určené pro lov s nástrahou mimo háček (vyvázanou nástrahou). Tyto háčky jednoznačně patří k nejšetrnějším háčkům na trhu, neboť jejich špička má 3x větší plochu než běžné háčky. Navíc tato špička je plochá oproti kulatým – tu mají ostatní háčky. To umožňuje vyvinout podstatně větší sílu při zdolávání ryby než se háček začne prořezávat rybí tlamou. Ojedinělý tvar špičky, která se neohýbá ani nedeformuje při záseku ani při zdolávání. Chemicky ostřená "cuttingová" špička ve tvaru kopí má podstatně větší a pro rybu bezbolestnou průraznost při záseku do rybí tlamky, kdy i při menším tahu dosáhneme takřka 100% zásek. Špička je ve tvaru kopí a je podstatně širší (placatější), než u klasickýh háčků a má až 3x větší plochu špičky, čímž zaručuje podstatně menší prořezávání (párání) rybí tlamky (svaloviny) při zdolávání. Tvary a vyhnutí háčků jsou dlouhodobě vyzkoušeny našimi předními i světovými kapraři.

Časté otázky

Cena za Awa-S Háčky Cutting Blade 6101 Black Nickel 10ks – vel.2 je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Awa-S Háčky Cutting Blade 6101 Black Nickel 10ks – vel.2 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód d450cb19e45d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Prut Etna E3 cork 300cm 3,00lbs 2díl, Jigovky Dvojháček Cheburashka 5ks – vel. 3/0, Salmo Wobler Executor Shallow Runner 12cm – Black Shadow, JRC Spací pytel Cocoon 5 Seasons Sleeping Bag Wide