Bait-Tech Tekutá zálivka CSL 250ml

259 

Katalogové číslo: 772a4e8e845f Kategorie:
Značka: Bait-Tech

Popis

Nutty Glug pojidlo, které je zcela vyrobeno z přírodních látek a díky vyváženosti nutričních hodnot je ideálním pojidlem s jakýmkoliv boilies, které je tak možné podávat kaprům po celý rok. Nutty Glug pojidlo, které je zcela vyrobeno z přírodních látek a díky vyváženosti nutričních hodnot je ideálním pojidlem s jakýmkoliv boilies, které je tak možné podávat kaprům po celý rok. Toto delikátní a velmi chutné pojidlo je složeno z prémiové rybí moučky a rybího oleje, která maximálně funguje v každém ročním období. Vysoka koncentrace atraktivních látek zaručuje pokaždé úspěšný lov. Special G Glug zvýší frekvenci záběrů, není zcela příznivcem PVA sáčků, ale pokud ho už použijete, je třeba okamžitě odhazovat. Nutriční bohatost tohoto pojidla vám pomůže k dosažení vetších a vysportovanějších kaprů. Proč Naturall G Glug? Vyrobeno z přírodních látek, zaručuje častější záběry na háček, unikátní složení z prémiové rybí moučky a rybího oleje. Lze přirdávat do Method mixů, spod mixů, či nadipovat peletky či boilí, je ale důležité ponechat v pojidle delší dobu, více pak peleta či boilie pojme a pokud posléze necháme odstavit, začně opětně tvrdnout, což umožňuje potom delší výdrž a pomalejší a stálejší uvolňování atraktiv do vody.

Časté otázky

Cena za Bait-Tech Tekutá zálivka CSL 250ml je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bait-Tech Tekutá zálivka CSL 250ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 772a4e8e845f.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Zeck Wobler Hitch 75 SR – Black Purple, Salmo Wobler Chubby Darter Sinking Glow Red, Extra Carp Profi závěs na boční zátěž Lead clip set Camo, Zeck Sumcová karabinka twist s obratlíkem Ball Bearing Swivel + Twistlock Snap