Black Cat Sluneční brýle Battle Cat

819 

Katalogové číslo: 4029569239399 Kategorie:
Značka: BLACK CAT

Popis

Sluneční brýle Battle Cat v sobě spojují stylový design s optimální ochrannou funkcí pro rybářovy oči. Sluneční brýle Battle Cat v sobě spojují stylový design s optimální ochrannou funkcí pro rybářovy oči. Žlutě tónovaná skla se starají o příjemné vidění při silném slunečním svitu a umožňují zesvětlený výhled při špatném počasí. Brýle navíc přesvědčí díky velmi příjemnému komfortu při nošení a jsou optimálním společníkem při rybářských výpravách a také ve volnočasových aktivitách.

Časté otázky

Cena za Black Cat Sluneční brýle Battle Cat je 819 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Black Cat Sluneční brýle Battle Cat si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4029569239399.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Prologic Sada Signalizátorů K3 Bite Alarm Set 3+1, Nash Návazec Slip-D Rig – vel.4, Starbaits Boilie Global Tutti Fruti – 20mm 2,5kg, River2Sea Wobler Goon Deep Dive 6,8cm 26,5g – RealPerch