Carp ´R´ Us Závěska Snag Clip Weed 6ks

149 

Katalogové číslo: 8592400997094 Kategorie:
Značka: Carp ´R´ Us

Popis

THE ULTIMATE SAFETY CLIP Jsou to jediné závěsky na světě, které mají mnoho výhod THE ULTIMATE SAFETY CLIP Jsou to jediné závěsky na světě, které mají následující výhody: 1, Dovolují rybáři uvolnit olovo tahem za vlasec prutem díky třem různým přítlakům patentního zámkového mechanismu. Jemný – střední a tuhý. Všechny ostatní závěsky jsou vyrobeny tak, že se u nich olovo uvolní pouze tahem za konec s háčkem (rybou). Proč by měla vypnutí olova ovlivňovat jen ryba? Také vy máte tu možnost!! 2, Jako jediná závěska dovoluje rybě vyvléct se z kmenového vlasce a zbavit se olova pokud se vlasec přetrhne. 3, Mohou být bezpečně používány s olověnkou, oděruvzdornými fluorocarbonovými nástavci nebo silným monofilem. Ideální také pro rybaření v extrémních vzdálenostech s odpadávacím kamenem (připevněným pomocí elektrikářské spojky, gumičky nebo tenkého vlasce a následně zacvaknutého do ramínka bezpečnostní závěsky…). Pro správnou funkci této závěsky je nutné její použití společně s 5mm kroužky Safety Rig 5mm rings. Pro maximální funkčnost použijte také originální Carp ´R´ Us převleky a jedinečné Gizmo obratlíky. S touto naprosto fantastickou sestavou si můžete být 100% jisti unikátní bezpečností Vaší montáže a také její bezchybnou funkčností ve všech situacích.

Časté otázky

Cena za Carp ´R´ Us Závěska Snag Clip Weed 6ks je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Carp ´R´ Us Závěska Snag Clip Weed 6ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8592400997094.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: SpinMad Cikáda 08 – 18g 7,5cm, Mivardi Prut Accord Spinn 2,40m 5-28g, Giants Fishing PVA sáčky Bags 25ks – 100x70mm, Zeck Wobler Danny 45 DR – Moor Kiwi