Chyť a pusť Method mix 1kg – Black Halibut

119 

Katalogové číslo: a286dfa44cdb Kategorie:
Značka: Chyť a pusť

Popis

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Časté otázky

Cena za Chyť a pusť Method mix 1kg – Black Halibut je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chyť a pusť Method mix 1kg – Black Halibut si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód a286dfa44cdb.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Karabinka Fastlock micro snap 10ks, Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Ultra UV Raspberry – 14cm, Fox Rage Komplet Winter suit, Giants Fishing Smršťovací hadičky čiré Shrink Tube Clear – 2,0mm,20ks