Chyť a pusť Method mix 1kg – Jahoda

119 

Katalogové číslo: 5082b05f050c Kategorie:
Značka: Chyť a pusť

Popis

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Časté otázky

Cena za Chyť a pusť Method mix 1kg – Jahoda je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chyť a pusť Method mix 1kg – Jahoda si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5082b05f050c.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Gunki Gumová nástraha Tipsy CXL ITB Brown Sugar – 11,5cm, LK Baits All Amino Nutric 250ml, Mikbaits Těsto Fanatica 200g – Meteora, Extra Carp Závěska na olovo Lead clip with Tail Rubber 10ks