Chyť a pusť Method mix 1kg – Kořeněný tuňák

119 

Katalogové číslo: 85b8d165a75d Kategorie:
Značka: Chyť a pusť

Popis

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Časté otázky

Cena za Chyť a pusť Method mix 1kg – Kořeněný tuňák je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chyť a pusť Method mix 1kg – Kořeněný tuňák si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 85b8d165a75d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Savage Gear Kalhoty WP Performance Bib&Brace Black/Grey, Kinetic Pilker Terminator Blue/Silver – 75g, Salmo Wobler Hornet Floating 3,5cm – Olive Hot Spot, Illex Jigová hlavička Jig Head Nitro Shad