Chyť a pusť Method mix 1kg – Orlická mušle

119 

Katalogové číslo: 74a27daf6fa6 Kategorie:
Značka: Chyť a pusť

Popis

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Časté otázky

Cena za Chyť a pusť Method mix 1kg – Orlická mušle je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chyť a pusť Method mix 1kg – Orlická mušle si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 74a27daf6fa6.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Gardner Obratlíky Covert Corkscrew Swivels, vel. 8 10ks, Rapala Wobler Original Floating BTR – 7cm 4g, Delphin Šňůra Hero 8 zelená – 0,20mm 14,10kg 300m, Hotspot Design Bunda Zander Obsession Zip – L