Chyť a pusť Method mix 1kg

119 

Katalogové číslo: b27dfa1a6841 Kategorie:
Značka: Chyť a pusť

Popis

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Časté otázky

Cena za Chyť a pusť Method mix 1kg je 119 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chyť a pusť Method mix 1kg si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód b27dfa1a6841.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Nash Háčky Flota Claw 10ks – vel.12 Micro Barbed, Nash Kanystr Water Container, RidgeMonkey Bunda APEarel Dropback Lightweight Zip Jacket Green, Extra Carp Protahovací struna 60cm