DAM Třpytka Effzett Fluo Spinner Orange – 10g vel.4

79 

Katalogové číslo: 5706301606846 Kategorie:
Značka: DAM

Popis

Tyto třpytky patří do výbavy každého rybáře, který loví dravce přívlačí. Zejména v oblačných dnech nebo kalných vodách mohou fluo barvy představovat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. K dispozici ve třech různých celistvých barvách – červené, žluté a oranžové – a dále v pruhovaných variantách. Tyto třpytky patří do výbavy každého rybáře, který loví dravce přívlačí. Zejména v oblačných dnech nebo kalných vodách mohou fluo barvy představovat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. K dispozici ve třech různých celistvých barvách – červené, žluté a oranžové – a dále v pruhovaných variantách. Jsme hrdí, že můžeme říct, že chod všech našich třpytek byl dotažen do absolutní dokonalosti. Tvary listů a technologie výroby byly v průběhu let ověřeny miliony prodaných kusů napříč celým světem. Rovnováha mezi tělem a rotačním listem vede k dynamickému uspořádání, které je ideální pro neobvykle dlouhé a přesné hody. Náš sortiment se neustále rozrůstá o nové úspěšné modely, které jsou založeny na nápadech zainteresovaných rybářů a pečlivé analýze úlovků našich testerů, takže se můžete na jejich funkčnost zcela spolehnout! Tyto třpytky vysílají neustále tlakové vlny, které dravci dokáží rozpoznat na velkou vzdálenost, což je dráždí k útoku. Porovnejte chod našich třpytek s ostatními, naše modely vás přesvědčí.

Časté otázky

Cena za DAM Třpytka Effzett Fluo Spinner Orange – 10g vel.4 je 79 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S DAM Třpytka Effzett Fluo Spinner Orange – 10g vel.4 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5706301606846.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Vlasec Strong Carp Šedý – 0,25mm 12,1lbs 1200m, Jigovky Jigové bezprotihrotové hlavičky Hanák H 360 BL vel.8 – 0,6g Black, Kinetic Svetr Quest Fleece Wind Stop Ivy Green, Garda Pěnový Pop-Up Zig-Up – 10mm žlutý 9ks