Delphin Čeburaška Bomb! 5ks

27 

Katalogové číslo: 9d605622ab7f Kategorie:
Značka: DELPHIN

Popis

ČEBURAŠKA vletěla na rybářský trh jako velká voda a od jejího zavedení ruskými rybáři sklízí samé úspěchy. Úkolem tohoto závaží je dodat nástraze velmi ladný lákavý pohyb. ČEBURAŠKA vletěla na rybářský trh jako velká voda a od jejího zavedení ruskými rybáři sklízí samé úspěchy. Úkolem tohoto závaží je dodat nástraze velmi ladný lákavý pohyb. K háčku se připojuje pomocí vnitřního drátěného systémku. Toto kloubové spojení a následný pohyb jsou pro ryby zcela neodolatelné. Kromě pohybu je velkým plusem Čeburašky to, že pokud si zvolíte ideální velikost háčku k nástraze, dle potřeby pouze měníte jednotlivé hlavy-zátěže. Výměna je velmi rychlá a efektivní. Při lovu s Čeburaškou doporučujeme použít karabinku Crosslock Snap. Olověné hlavy série BOMB! jsou velmi kvalitně vyhotoveny. Drátěný systém velmi snadno vyjmete a vložíte, a navíc má drátěné očko určené pro připojení k háčku velmi specifický zalomený tvar. Díky němu rychle určíte správnou stranu a způsobuje ještě vláčnější pohyb nástrahy. V naší nabídce najdete Čeburašky na UL lov (3g), až po 35g hlavy vhodné např. na hlubinný lov candátů. Balení obsahuje 5 kusů.

Časté otázky

Cena za Delphin Čeburaška Bomb! 5ks je 27 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin Čeburaška Bomb! 5ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9d605622ab7f.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: R-Spekt Mikina s kapucí Camou – XL, Mikbaits Spray Amur range 30ml, Korda Bunda Kore Thermolite Puffer Jacket Olive – L, SpinMad Jigmaster 05 – 10g 3cm