Delphin dvoukomorové pouzdro na pruty porta 300-2 / 165 cm

961 

Katalogové číslo: 8586018445788 Kategorie:

Popis

Pouzdro je plně polstrované s 6mm vystýlkou na každé stěně, včetně dělicí stěny. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovatelné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. Při navrhování pouzder jsme mysleli na uložení největších navijáků a dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch s očky velikosti 50mm!

Model má po straně extra dlouhou kapsu se zipem, ktera slouží například pro transport rybářského podběráku. Na něm jsou našity uložení na vidličky i se stahovací páskou. Toto pouzdro tak pojme většinu těžko skladného rybářského náčiní.

Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť  a pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

 

Technické parametry:
Vnější délka pouzdra – 165 cm
Délka bočního kapsy – 120 cm
Pro 2 dílné pruty délky 300 cm

 

Časté otázky

Cena za Delphin dvoukomorové pouzdro na pruty porta 300-2 / 165 cm je 961 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin dvoukomorové pouzdro na pruty porta 300-2 / 165 cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018445788.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Uni cat pouzdro na prut single jacket-150 cm, Meiho rybářský box transparentní sfc lure ss, Fox rage pouzdro street fighter modular pouch, Korda tubing box