Delphin plovoucí brýle sg camou

474 

Katalogové číslo: 8586018452328 Kategorie:

Popis

Rám modelu SG CAMOU je navíc vyrobený ze speciálního extra lehkého materiálu. Kromě toho, že je na nose nebudete kvůli nízké hmotnosti ani cítit, se mohou pochválit i další výjimečnou vlastností. Jsou plovoucí!!! Při pádu do vody tak zůstanou bezpečně plavat na hladině! Navíc jsou zabalené v pevném tvrzeném pouzdře s přibalenou textilní utěrkou.

 

Technické parametry:
Šířka nos: 2cm
Rozměr skla: 6x4cm
Délka ramínka: 13cm
Hmotnost jen 18g!

 

Polarizační brýle Delphin jsou vysoce kvalitním produktem se všemi potřebnými certifikáty a zkouškami vyžadovanými Evropskou unií. To garantuje jejich zdravotní způsobilost a špičkové vlastnosti potvrzené mnohými testy.

Časté otázky

Cena za Delphin plovoucí brýle sg camou je 474 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin plovoucí brýle sg camou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018452328.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wiley x polarizační brýle breach captivate polarized bronze mirror copper/matte hickory brown, Delphin polarizační brýle sg twist hnědá skla, Wiley x brýle trek smoke grey matte black, Rapala polarizační brýle urban visiongear asphalt