Delphin rybářský deštník s prodlouženou bočnicí

1 571 

Katalogové číslo: 8586016320186 Kategorie:

Popis

Určený pro ochranu před sluncem, rosou a deštěm. Na výrobu kopule a boční stěny byl použit materiál Nylon. Švy deštníku jsou přelepeny voděodolnou páskou pro zajištění nepromokavosti. K dispozici je boční, prodloužená stěna která se upevňuje pomocí zipu kolem kopule. Spodní část boční stěny je osazena úchyty pro připevnění k zemi pomocí zajišťovacích kolíků (kolíky jsou součástí dodávky). Zipy jsou plně překryty kusem látky pro zajištění jejich nepromokavosti. Deštník disponuje možností nastavení výšky a sklonu kopule.
Technické parametry:

Max.výška deštníku (až po vrch kopule): 2m
Max.výška deštníku (s upevněnou boční stěnou): 1,8m
Průměr přes kopuli: 250cm
Materiál: Nylon

Časté otázky

Cena za Delphin rybářský deštník s prodlouženou bočnicí je 1571 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin rybářský deštník s prodlouženou bočnicí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586016320186.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské deštníky výprodej - Podobné produkty: Suretti deštník 190t 1,8 m, Anaconda deštník shelter, Suretti deštník camo 190t 1,8 m, Mivardi deštník camou pvc 2,5m