Delphin Signalizátor Diver 9V – Zelená

609 

Katalogové číslo: 8586018461610 Kategorie:
Značka: DELPHIN

Popis

Nový signalizátor Diver a jeho funkčnost s vysokou spolehlivostí spočívá ve zjednodušené elektronice. Bonusem je více než příjemná cena. Nový signalizátor Diver a jeho funkčnost s vysokou spolehlivostí spočívá ve zjednodušené elektronice. Bonusem je více než příjemná cena. Napájení 1ks 9V baterie zaručuje dlouhou dobu provozu. Možnost nastavení 8 různých tónů signalizace a 6 úrovní hlasitosti. Vstup pro 2.5mm jack umožňuje připojení dalšího elektronického přístroje, například svítícího závěsného signalizátoru. Samotné diody světelně indikují záběr 20s po uskutečnění. Signalizátor je voděodolný.

Časté otázky

Cena za Delphin Signalizátor Diver 9V – Zelená je 609 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin Signalizátor Diver 9V – Zelená si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018461610.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Rohož Aqua, Rapala Wobler X-Rap OG – 10cm 13g, Giants Fishing Montáž Helicopter Rig Set With PVC Tube 3ks, Gunki Gumová nástraha G Bump Target Mulet – 8cm