Delphin Signalizátor Diver 9V – Žlutá

609 

Katalogové číslo: 8586018461627 Kategorie:
Značka: DELPHIN

Popis

Nový signalizátor Diver a jeho funkčnost s vysokou spolehlivostí spočívá ve zjednodušené elektronice. Bonusem je více než příjemná cena. Nový signalizátor Diver a jeho funkčnost s vysokou spolehlivostí spočívá ve zjednodušené elektronice. Bonusem je více než příjemná cena. Napájení 1ks 9V baterie zaručuje dlouhou dobu provozu. Možnost nastavení 8 různých tónů signalizace a 6 úrovní hlasitosti. Vstup pro 2.5mm jack umožňuje připojení dalšího elektronického přístroje, například svítícího závěsného signalizátoru. Samotné diody světelně indikují záběr 20s po uskutečnění. Signalizátor je voděodolný.

Časté otázky

Cena za Delphin Signalizátor Diver 9V – Žlutá je 609 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin Signalizátor Diver 9V – Žlutá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018461627.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Savage Gear Triko Cannibal Tee Black – XL, Shimano Fluorocarbon Yasei Predator 50m, Westin Podběrák W3 CR Landing Net L, Savage Gear Gumová nástraha 3D Bleak Paddle Tail Roach