Delphin stojan na rybářské pruty

2 145 

Katalogové číslo: 8586018448796 Kategorie:

Popis

Je vyroben ze silných hliníkových profilů které zajišťují jeho stabilitu a dlouhou životnost. Také dotvářejí jedinečný vzhled ve spojení s logem značky DELPHIN. Nastavitelná výška spodní a vrchní lišty držáků Vám umožní přizpůsobit si je na požadovaný odstup. Samotné lůžka pro jednotlivé pruty jsou pěnové a od sebe dostatečně vzdáleny na to, aby každý jeden prut ve Vaší prodejně vynikl. Rozměry stojanu na délku nepřesáhnou ani z daleka metrovou hranici, ale přece si v něm najde místo až 24 prutů (2×12).
Technické parametry:
Transportní rozměry: 75x13x13cm
Rozměry stojanu: 83x73x33cm
Hmotnost: 2,8kg
Počet míst na pruty: 24

Časté otázky

Cena za Delphin stojan na rybářské pruty je 2145 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin stojan na rybářské pruty si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018448796.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší stojany na pruty výprodej - Podobné produkty: Garda stojan master classic rod pod, Avid carp stojan lok down compact pod, Delphin rodpod rpx stalk blackway, Giants fishing stojan tripod army 4 rods