Delphin taška dravec mini

197 

Katalogové číslo: 8586018449038 Kategorie:

Popis

Za uzavíráním na suchý zip se nachází síťka s úložným boxem rozměru 10,5x7x2,5cm s přepážkami. Nabízíme i možnost dokoupení náhradních boxů (Delphin G-13, G-14, G-15). Navíc je tu i systém 5 PVC kapes (8×7,5cm) na nástrahy. Tyto kapsy jsou uzavíratelné na PVC zip a jsou vhodné například na uschování gumových nástrah. Kapsy jsou upevněné na suchém zipu a je možné je vyměňovat (jsou samostatně dokoupitelné).

Technické parametry:
Rozměr: 13x12x5cm

Taškový program Delphin DRAVEC pro lovce predátorů vyniká nadčasovým designem, bezchybným zpracováním a promyšlenými detaily, které oceníte okamžitě při příchodu k vodě!

Upozornění: Před dlouhodobějším přechováváním gumových nástrah v PVC kapsách, otestujte nejprve jejich vzájemnou reakci. Některé typy gum jsou totiž z obvzlášť agresivního silikonu, který může tyto kapsy poškodit.

Časté otázky

Cena za Delphin taška dravec mini je 197 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin taška dravec mini si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018449038.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Tašky - Podobné produkty: Versus rybářský box černý vs 3010, Savage gear taška system box bag large, Solar neoprenové pásky na pruty sp rod wraps 2 ks, Dam chránič špiček rod tip protector