Delphin Umělá nástraha BOMB! Nympha 10ks – 2,5cm/FRUITY

94 

Katalogové číslo: 8586018455640 Kategorie:
Značka: DELPHIN

Popis

Velmi úspěšný tvar pro nejjemnější chytání. To je NYMPHA! Díky svému tvaru dokonale napodobuje oblíbenou potravu dravců našich vod. Velmi úspěšný tvar pro nejjemnější chytání. To je NYMPHA! Díky svému tvaru dokonale napodobuje oblíbenou potravu dravců našich vod. Její pohyb ve vodě je dokonalý ze dvou důvodů: 1. Správné tvarování a bezchybný poměr proporcí těla2. Odlití těla nástrahy ze směsi té nejvyšší kvality Tužší tělo a ultra jemný ocásek ve vodě neustále kmitají a dokáží tak vyprovokoval útok i těch nejopatrnějších dravců. Aroma: Kreveta Vyhotovení BOMB! Nympha nabízí ta nejúčinnější barevná provedení, která byla vybrána na základě dlouhodobých testů.

Časté otázky

Cena za Delphin Umělá nástraha BOMB! Nympha 10ks – 2,5cm/FRUITY je 94 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Delphin Umělá nástraha BOMB! Nympha 10ks – 2,5cm/FRUITY si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8586018455640.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Giants Fishing Splétaná šňůra Shock Braid 100m, Giants Fishing Průjezd na tyčce zahnutý SS Anti Tangle 3ks – 10cm, Delphin Vlasec Mamba Feeder Fire – 0,18mm 2,9kg 200m, Kinetic Sedačka Tripod Swivel Chair Foldable