Fortis polarizační brýle aviator tortoise shell

1 099 

Katalogové číslo: 5060421280004 Kategorie:

Popis

Tvar tohoto rámku je naprostou ikonou už více jak 70 let a díky moderním materiálům a osazení kvalitními, polarizačními skly vznikly pohodlné brýle, které Vám svou funkčností ušetří zrak, ale také pomůžou chytit více ryb a to vše v klasickém retro stylu.

Hnědá skla poskytují skvělý kontrast, díky němuž budete ve vodě snadno rozeznávat mnoho detailů a ryby se Vám budou hledat podstatně snáz v jakýchkoli světelných podmínkách. Právě proto je doporučuje většina lidí z týmu Fortis a právě model Aviator je mezi nimi nejvíce oblíbený.

Brýle jsou dodávány spolu s přepravním pouzdrem a čistícím obalem z mikrovlákna, který Vám pomůže je udržovat neustále čisté.

Váha: 21 g 

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle aviator tortoise shell je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle aviator tortoise shell si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280004.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Fortis polarizační brýle overwraps brown, Gardner brýle ‘hi-lo’ polarised sunglasses, Extra carp polarizační brýle pescara, Fortis polarizační brýle bays lite amber