Fortis polarizační brýle bays blue x bloc

1 299 

Katalogové číslo: 5060421280042 Kategorie:

Popis

Rámek má zakřivení 22°, což pomáhá skvěle zachytávat nežádoucí boční světlo a chránit tak zrak před škodlivým UV zářením. Model Bays je také prvním modelem značky Fortis, který disponuje technologií výroby Zero Hinge. Díky ní jsou brýle robustní, ale přitom velmi lehké. Nabízejí skutečně vysokou kvalitu za přijatelnou cenu v porovnání s konkurenčními výrobky předních výrobců.
Technologie X Bloc: Je unikátní, zrcadlová povrchová úprava polarizačních skel, díky které získávají brýle další důležitý stupeň ochrany navíc.
Váha: 29 g
Brýle jsou dodávány spolu s přepravním pouzdrem a čistícím hadříkem z mikrovlákna.

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle bays blue x bloc je 1299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle bays blue x bloc si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280042.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wychwood sluneční brýle aura black polarised sunglasses, Scierra brýle wrap arround sunglasses yellow lens, Jrc sluneční brýle stealth extreme digi cam smoke, Wiley x brýle alfa smoke grey matte black