Fortis polarizační brýle bays brown switch

1 649 

Katalogové číslo: 5060421280455 Kategorie:

Popis

Technologie Switch: Skla switch mají unikátní fotochromatickou vlastnost, kdy se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity světla. Můžete je tedy nosit v průběhu celého dne, bez ohledu na to, jestli zrovna pálí slunce, anebo je pod mrakem.
Rámek má zakřivení 22°, což pomáhá skvěle zachytávat nežádoucí boční světlo a chránit tak zrak před škodlivým UV zářením. Model Bays je také prvním modelem značky Fortis, který disponuje technologií výroby Zero Hinge. Díky ní jsou brýle robustní, ale přitom velmi lehké. Nabízejí skutečně vysokou kvalitu za přijatelnou cenu v porovnání s konkurenčními výrobky předních výrobců.

Váha: 29 g

Brýle jsou dodávány spolu s přepravním pouzdrem a čistícím hadříkem z mikrovlákna.

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle bays brown switch je 1649 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle bays brown switch si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280455.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wiley x polarizační brýle covert captivate polarized copper gloss coffee, Extra carp polarizační brýle barletta, Wiley x brýle trek smoke grey matte black, Carpstyle polarizační brýle wayfarer classic blue mirror