Fortis polarizační brýle bays brown

1 099 

Katalogové číslo: 5060421280028 Kategorie:

Popis

Hnědé skla jsou naprosto ideálním, univerzálním řešením pro všechny situace a nabízejí excelentní kontrast obrazu. Rámek má zakřivení 22°, což pomáhá skvěle zachytávat nežádoucí boční světlo a chránit tak zrak před škodlivým UV zářením. Model Bays je také prvním modelem značky Fortis, který disponuje technologií výroby Zero Hinge. Díky ní jsou brýle robustní, ale přitom velmi lehké. Nabízejí skutečně vysokou kvalitu za přijatelnou cenu v porovnání s konkurenčními výrobky předních výrobců. 
Váha: 29 g
Brýle jsou dodávány spolu s přepravním pouzdrem a čistícím hadříkem z mikrovlákna.

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle bays brown je 1099 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle bays brown si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280028.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wiley x polarizační brýle covert captivate polarized blue mirror, Savage gear brýle polarized sunglasses floating yellow, Wiley x polarizační brýle ultra captivate polarized copper gloss demi, Scierra brýle wrap arround sunglasses grey lens