Fortis polarizační brýle vistas amber

2 499 

Katalogové číslo: 5060421280424 Kategorie:

Popis

Extra čírý, detailní obraz je zaručen díky ultratenkým čočkám, které poskytují vysokou optickou přesnost. Čím tenčí čočky jsou, tím méně zkreslený obraz. Extra kontrastní definice obrazu je docílena díky unikátní technologii vstřikování. Tou se upravuje množství jednotlivých barev obsažených v čočkách. Díky tomu se podařilo eliminovat nežádoucí modré světlo a získat tak mnohem "přírodnější obraz". Extra ochrana zraku, která Vás dokonale ochrání před UV A, B i C zářením.
Rámek je designován na osmičkové křivce a nabízí naprosto ideální zakřivení, díky kterému je na maximum omezen přístup bočního světla. Vývoj probíhal dlouhou dobu a podíleli se na něm profesionálové z optického průmyslu, ale i uznávaní rybáři. Více než 75 let zkušeností je přeneseno do modelu Lagoons. 
Obrovskou výhodou je i 12 ventilačních otvorů, které jsou umístněny jak na vrchní straně, tak i po stranách. Díky nim se brýle vůbec nemlží. Konec rámku je opatřen příjemným gumovým potahem, který zpříjemňuje nošení po delší dobu a také zabraňuje sklouznutí brýlí z hlavy. 
Rámek je vyroben z velmi lehkého a odolného plastu se stylovým kovovým logem na obou stranách. 
Součástí balení je i oranžová šňůrka na brýle, díky které je můžete nosit pohodlně na krku.
Váha: 29 g

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle vistas amber je 2499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle vistas amber si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280424.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wiley x polarizační brýle helix captivate polarized blue mirror smoke grey matte black, Extra carp polarizační brýle catania, Trakker polarizační brýle amber wrap around sunglasses, Behr polarizační brýle clip-on type