Fortis polarizační brýle wraps amber

799 

Katalogové číslo: 5060421280134 Kategorie:

Popis

Skla Amber jsou ideální pro univerzální nošení během celého dne, kdy Vás ochrání i před ostrým sluncem, ale i při slabším podvečerním světle poskytnou vynikající kontrastní obraz. Rám je navržen tak, aby dokonale sednul kolem hlavy a maximálně tak eliminoval pronikající ostré světlo. Navíc disponují skly i po stranách, takže budete mít chráněné i periferní vidění. Měkká gumová výstelka na vnitřní straně rámku zaručuje, že brýle Vám nespadnou z hlavy, když se nakloníte nad vodu. Díky ní jsou i mnohem pohodlnější při delším nošení během celého dne. 
Unikátní větrací systém na vrchní části umožňuje volné proudění vzduchu a skla se díky tomu nemlží během změny teploty nebo vlhkosti. 
Brýle jsou dodávány spolu s vyztuženým přepravním pouzdrem. To má integrovaný klip, díky kterému ho snadno připnete na batoh a budete mít snadný přístup k ochraně svých očí. 

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle wraps amber je 799 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle wraps amber si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280134.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Wychwood sluneční brýle aura black polarised sunglasses, Korda polarizační brýle the ronnie brown, Wiley x brýle ultra brown gradient gloss crystal brown fade, Korda brýle shoreditch matt tortoise shell/brown lens