Fortis polarizační brýle wraps switch

1 149 

Katalogové číslo: 5060421280141 Kategorie:

Popis

Skla switch mají unikátní vlastnost, kdy si automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity světla. Můžete je tedy nosit v průběhu celého dne, bez ohledu na to, jestli zrovna pálí slunce, anebo je pod mrakem. Rám je navržen tak, aby dokonale sednul kolem hlavy a maximálně tak eliminoval pronikající ostré světlo. Navíc disponují skly i po stranách, takže budete mít chráněné i periferní vidění. Měkká gumová výstelka na vnitřní straně rámku zaručuje, že brýle Vám nespadnou z hlavy, když se nakloníte nad vodu. Díky ní jsou i mnohem pohodlnější při delším nošení během celého dne. 
Unikátní větrací systém na vrchní části umožňuje volné proudění vzduchu a skla se díky tomu nemlží během změny teploty nebo vlhkosti.

Brýle jsou dodávány spolu s vyztuženým přepravním pouzdrem. To má integrovaný klip, díky kterému ho snadno připnete na batoh a budete mít snadný přístup k ochraně svých očí.

Váha: 23 g 

Časté otázky

Cena za Fortis polarizační brýle wraps switch je 1149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fortis polarizační brýle wraps switch si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060421280141.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brýle pro rybáře - Podobné produkty: Fortis polarizační brýle vistas brown, Adventer & fishing polarizační brýle sunrise, Wychwood sluneční brýle mirror lens, Extra carp polarizační brýle firenze