Fox háčky edges wide gape straight hooks-velikost 7

156 

Katalogové číslo: 5055350277713 Kategorie:

Popis

Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.

 

Edges Wide Gape Straight
Ideální pro prezentace nástrahy na dno nebo pop-up 
Dlouhá ostrá špička 
Očko směřující dovnitř
Nereflexní povrch
Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium 
V balení: 10ks

Časté otázky

Cena za Fox háčky edges wide gape straight hooks-velikost 7 je 156 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fox háčky edges wide gape straight hooks-velikost 7 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5055350277713.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Háčky s očkem - Podobné produkty: Giants fishing háčky s očkem 10ks-velikost 2, Gamakatsu háčky g-carp specialist r 10 ks-velikost 2, Gamakatsu háčky a1 g-carp camou green super 10 ks-velikost 2, Giants fishing háček s očkem straight shank 10 ks-velikost 6