Fox zimní přehoz retreat 2 man extending wrap

11 700 

Katalogové číslo: 7072e592b54d Kategorie:

Popis

Na výrobu přehozu byl použit velmi kvalitní materiál Ven-Tec s vodním sloupcem 20000 mm. Přední panel přehozu má stejné možnosti jako u bivaku – neprůhledný, průhledný PVC a moskytiéra. Moskytiérová okna umístěná stejně jako u bivaku pro lepší proudění vzduchu při nasazení přehozu. Plně odnímatelná přední část přehozu. Tento přehoz snižuje kondezaci vody, pomáhá udržet teplo uvnitř bivaku v chladných měsících a chladno v teplých měsících. Dva suché zipy pro bezpečné uchycení Vašich prutů. Tento přehoz Vám celkově zvětší prostor bivaku. Dodáván s přídavnou podlahou.

Časté otázky

Cena za Fox zimní přehoz retreat 2 man extending wrap je 11700 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fox zimní přehoz retreat 2 man extending wrap si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7072e592b54d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přehozy k bivakům - Podobné produkty: Wychwood druhý plášť tactical bivvy overwrap, Mivardi přehoz professional, Jrc zimní přehoz extreme tx2 xxl wrap, Fox přehoz na bivak r series 2 man xl camo