Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers – Low Bore

89 

Katalogové číslo: 5060573461320 Kategorie:
Značka: Gardner

Popis

Skvělá pomůcka pro zatížení vašeho návazce, která z něj nikdy nespadne. Skvělá pomůcka pro zatížení vašeho návazce, která z něj nikdy nespadne. Jednotlivá tungstenová těžítka jsou v délce 7,5 mm, v průměru 2 mm. K dostání ve dvou modelech. Low Bore a High Bore. Low Bore je ideální pro monovlasce, zatímco High Bore se hodí spíše pro svlíkačku, návazcovou šnůru nebo bezolověnku.

Časté otázky

Cena za Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers – Low Bore je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers – Low Bore si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060573461320.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Fox Kraťasy Collection LW Jogger Short Black & Orange, Fox Šňůra Submerge High Visual Orange Sinking Braid – 0,16mm 600m, Black Cat Šokový vlasec Black Cat Mono 50m, Delphin Signalizátor Minor – červený