Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers

89 

Katalogové číslo: 60de82fb732c Kategorie:
Značka: Gardner

Popis

Skvělá pomůcka pro zatížení vašeho návazce, která z něj nikdy nespadne. Skvělá pomůcka pro zatížení vašeho návazce, která z něj nikdy nespadne. Jednotlivá tungstenová těžítka jsou v délce 7,5 mm, v průměru 2 mm. K dostání ve dvou modelech. Low Bore a High Bore. Low Bore je ideální pro monovlasce, zatímco High Bore se hodí spíše pro svlíkačku, návazcovou šnůru nebo bezolověnku.

Časté otázky

Cena za Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Gardner Tungstenová těžítka na návazce Covert Tungsten Link Sinkers si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 60de82fb732c.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Mivardi Vlasec Lumix Mainline 600m, Jigovky Jigové hlavičky Wolframové hlavičky HD Barbless vel.10 5ks – 0,4g Pink, DAM Třpytka Effzett Predator Spinner Fireshark – 17g vel.4, Giants Fishing Ujímaný šokový vlasec Tapered Shock Leader 5 x 15m