Giants Fishing Krmítko Method Feeder Distance

48 

Katalogové číslo: 8c7d60a8ce86 Kategorie:

Popis

Velmi oblíbené a kvalitně zpracované krmítko, které je vhodné pro lov na method feeder nebo lehkou kaprařinu. Velmi oblíbené a kvalitně zpracované krmítko, které je vhodné pro lov na method feeder nebo lehkou kaprařinu. Díky jeho aerodynamickému tvaru můžete házet přesně a velmi daleko. Se stlačenou krmítkovou směsí nebo peletami odhodíte daleko i za silného větru. Tvar krmítka zaručuje, že drží při dně i v silném proudu. Jeho součástí je rychlovýměnný klip pro rychlou výměnu návazce. Použitím klipu zafixujete krmítko k montáži. K montáži je vhodné použit pevnostní obratlík velikosti č. 8, který přesně pasuje do krmítka. Když klip vyjmete, můžete použít krmítko jako průběžné.

Časté otázky

Cena za Giants Fishing Krmítko Method Feeder Distance je 48 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Giants Fishing Krmítko Method Feeder Distance si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8c7d60a8ce86.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Brodící holinky Hron, Illex Plandavka Native Spoon Lake Shad – 4,6g 4,5cm, Mivardi Vlasec Special Competition Evo-X 150m – 0,148mm/2,78kg, Zeck Wobler Dundee 128 DR – Ayu