Jet fish obalovací těsta legend range biocrab 250g

159 

Katalogové číslo: 01007268 Kategorie: Štítek:

Popis

Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie. Pastu můžete mít kdykoli s sebou. Z kelímku vždy můžete kousek odtrhnout a obalit s ním jakoukoli nástrahu. Rozpadající se vrstva těsta vytváří lákavý obláček atraktivních složek, které se rychle šíří vodou a přitahují kapry k vaší nástraze. Je to účinnější způsob, než například chytání na pelety.

Časté otázky

Cena za Jet fish obalovací těsta legend range biocrab 250g je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jet fish obalovací těsta legend range biocrab 250g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 01007268.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

rybářské Dipy - Podobné produkty: Method feeder fans sprej method 50ml – krill, Tb baits obalovací pasta garlic liver 200 ml, Feederbait booster liquid foods 250 ml – broskev ananas, Mikbaits booster express monster crab 250 ml