Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g

159 

Katalogové číslo: 01007305 Kategorie: Štítek:

Popis

 Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie. Pastu můžete mít kdykoli s sebou. Z kelímku vždy můžete kousek odtrhnout a obalit s ním jakoukoli nástrahu. Rozpadající se vrstva těsta vytváří lákavý obláček atraktivních složek, které se rychle šíří vodou a přitahují kapry k vaší nástraze. Je to účinnější způsob, než například chytání na pelety.

Časté otázky

Cena za Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 01007305.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

rybářské Dipy - Podobné produkty: Nikl zig booster 250 ml – red spice-250 ml/ red spice, Mikbaits těsto robin fish brusinka oliheň 200g, Feederbait booster liquid foods 250 ml – sladká kukuřice, Sticky baits dipovací sprej buchu berry spray 50 ml