Jrc sada signalizátorů radar cx 2+1 (modrá) + zdarma kufřík

4 999 

Katalogové číslo: 043388422026 Kategorie:

Popis

Tyto siganlizátory se zabudovaným vysílačem byly navrženy a testovány v UK a splňují nároky zkušených kaprařů po celém světě.

Radar CX nabízí funkce jako: pohybové signalizační LED, 20 sec. paměť po záběru, nastavení hlasitosti, tónu a citlivosti, magneto-dynamický reproduktor s digitálním zesilovačem, odolný kryt z materiálu ABS, funkce noční poziční diody a další.

Samozřejmostí je vodě odolné provedení s dvojitým zapouzdřením elektronických částí.

Signalizátor je napájen 1 x 9V baterií.

Reálný dosah příjimače je 150 metrů.

Barva: modrá

Časté otázky

Cena za Jrc sada signalizátorů radar cx 2+1 (modrá) + zdarma kufřík je 4999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jrc sada signalizátorů radar cx 2+1 (modrá) + zdarma kufřík si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 043388422026.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Sady signalizátorů - Podobné produkty: Prologic sada hlásičů fulcrum rmx pro bite alarm presentation multi colour – 3+1, Wolf sada signalizátorů icon q hubb – 2+1, Delphin sada signalizátorů coder – 3+1, Delphin sada signalizátorů diver 9v-2+1