Keitech gumová nástraha crazy flapper silver flash craw – 9 cm 6,6 g 7 ks

189 

Katalogové číslo: 4560262586507 Kategorie:

Popis

Tělo je zhotoveno z pevnějšího materiálu, což umožňuje spolehlivé spojení nástrahy s jigovou hlavičkou nebo háčkem a větší odolnost proti dravčím zubům. Ramena a klepítka jsou však vyrobena z měkčího materiálu a pracují tak i při velmi pomalém vedení a vytvářejí silné vibrace pod vodní hladinou. Celá nástraha je ochucená solí a silným olihňovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Nástrahu Keitech Crazy Flapper lze nastražit na offsetovém háčku s čeburaškou, jigovou hlavičku a návazcích drop shot, Carolina či Texas. Skvělá je i jako trailer na spinnerbaitu nebo chatterbaitu.

Časté otázky

Cena za Keitech gumová nástraha crazy flapper silver flash craw – 9 cm 6,6 g 7 ks je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Keitech gumová nástraha crazy flapper silver flash craw – 9 cm 6,6 g 7 ks si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4560262586507.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské Nymfy - Podobné produkty: Fox rage gumová nástraha floating creature crayfish uv sparkling oil – 7 cm 6 ks, Delphin gumová nástraha bomb nympha brick 10 ks 2,5 cm, Delphin gumová nástraha bomb nympha yantar 10 ks 2,5 cm, Monkey lures gumová nástraha craby lui chili cheese – 5 ks 10 cm 5,8 g