Korda Háčky Kamakura Wide Gape 10ks – vel.8

237 

Katalogové číslo: 5060461127291 Kategorie:
Značka: Korda

Popis

Použitím stávajících a populárních háčků Krank Korda zdokonalila techniku, která jim umožňuje nabízet háčky na lov kaprů ostřejší než kdy jindy přímo z balíčku. Použitím stávajících a populárních háčků Krank Korda zdokonalila techniku, která jim umožňuje nabízet háčky na lov kaprů ostřejší než kdy jindy přímo z balíčku. Spolu s většinou rybářů po celém světě věří, že ostrost je jedinou nejdůležitější částí vašeho nářadí! A to je přesně důvod, proč strávili roky pečlivě vyvíjejícími se a posunutými hranicemi v technologii. Po dlouhá léta museli rybáři ostřit své háčky, aby získali co nejvíce ze svého rybolovu, protože výrobní omezení znamenalo, že extrémně jemný bod nebyl možný. To již není pravda. Korda se domnívá, že tento proces / produkt není jen krokem kupředu v kaprových rybářských háčcích, ale je krokem kupředu v oblasti háčků obecně! K dostání v balení po 10ks velikost 4, 6 a 8 (s protihrotem a bez protihrotu)

Časté otázky

Cena za Korda Háčky Kamakura Wide Gape 10ks – vel.8 je 237 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Korda Háčky Kamakura Wide Gape 10ks – vel.8 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461127291.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Catkong Trojháček SuPower Treble, Trakker Bunda Hexathermic Jacket – XL, Delkim Přijímač Digital Receiver Rx-D, Gunki Gumová nástraha G Bump Pre-Rigged Orange Chart Belly – 8cm 5g