Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive

1 319 

Katalogové číslo: de7008689b42 Kategorie:
Značka: Korda

Popis

Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách. Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách. Dvorní designér firmy Korda vzal klasickou mikinu s kapucí a kompletně ji předělal tak, aby lépe sedla, byla funkčnější a stylovější zároveň. Elastický panel tkaniny pod paží umožňuje naprosto volný pohyb i s přiléhavějším střihem. Stručně řešeno, mikiny jsou velmi komfortní a nevypadají jako pytel na brambory. Materiál je 320 gsm jersey fleece, který je zároveň velmi příjemný na kůži. Další vychytávkou jsou elegantně zastrčené stahovací šňůrky, které jsou schované v kapuci a nepřekážejí tak v různých činnostech. Taktéž díry na palce na lemech rukávů přijdou vhod v chladnějším počasí. V klasické klokaní kapse na předu najdete schované dvě menší kapsičky pro bezpečné uložení telefonu a příposlechu, což je opravdu skvělý nápad. Vysokou kvalitu materiálu a šití podporuje i fakt, že mikiny jsou kompletně vyrobeny v UK.

Časté otázky

Cena za Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive je 1319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód de7008689b42.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: JRC Lehátko Defender Levelbed, LK Baits Pilkr Original Lumouns – 600g, Berkley Umělá nástraha Hnoják 5cm 60ks – Přírodní, Delphin Tričko Catch me! Candát – M