Korda Triko Team Korda Digital Camo Tee – L

640 

Katalogové číslo: 5060461126546 Kategorie:
Značka: Korda

Popis

Velmi komfortní tričko z prodyšného materiálu s originálním potiskem firmy Korda. Lehký, měkký a velmi příjemný materiál na dotek. Na zádech velké logo Team Korda v digitálním maskáči a malé decentní logo na prsou. Velmi komfortní tričko z prodyšného materiálu s originálním potiskem firmy Korda. Lehký, měkký a velmi příjemný materiál na dotek. Na zádech velké logo Team Korda v digitálním maskáči a malé decentní logo na prsou.

Časté otázky

Cena za Korda Triko Team Korda Digital Camo Tee – L je 640 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Korda Triko Team Korda Digital Camo Tee – L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060461126546.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Giants Fishing Vlasec Carp Mono Gaube Black – 0,40mm 1000m, Gunki Gumová nástraha G Bump Ghost Fera – 8cm, Happy Job Nepromokavý oblek Walis Camou 3D – vel. XXL, Savage Gear Gumová nástraha Slender Scoop Shad Lemon Back – 11cm 7g