Leeda sada hlásičů rouge wireless alarm and receiver set 2+1

1 499 

Katalogové číslo: 5022671595697 Kategorie:

Popis

Model Rouge je stylový hlásič, který díky množství funkcí vyhoví nejnáročnějším rybářům. Přijímač je dodáván s přívěškem k zavěšení v bivaku a lze spárovat až se čtyřmi hlásiči. Celá sada je dodávána v plastovém kufříku, který je s molitanovou výplní. Technické údaje hlásiče: Ladění tonu a hlasitosti Modrá paměťová 20s LED dioda Externí zdířka k připojení vahadlového idikátoru Hlásič – operační instrukce: 1.Dlouhým stiskem tlačítka „V“ spustíte i vypnete hlásič. Krátkým stiskem tlačítka „V“ nastavíme zvuk. Může být ztlumen na absolutní ticho. 2.Krátkým stisknutím tlačítka „T“ nastavíme tón, dlouhým stiskem tlačítka „T“ nastavíte rozpětí délky hlášení záběru od 10 sekund do 40 sekund. 3.Napájení 9V baterie ( není součástí balení ) Příposlech – operační instrukce 1.Dlouhým stisknutím tlačítka ON-OFF vypnete a zapnete příposlech. 2.Stlačením tlačítka „V“ nastavíte hlasitost, může být úplně ztišen, dlouhým stlačením tlačítka „V“ dosáhnete spuštění vibrací. 3.Tón příposlechu je sladěn s tónem hlásiče, s kterým je spárován a hlásí stejný tón, který je nastaven na hlásiči. 4.Napájení 3×1,5V AAA baterie ( není součástí balení ) Sladění hlásiče s příposlechem 1.Zapněte si všechny hlásiče, které mají být spárovány. 2.Vypněte příposlech, pak zmáčkněte tlačítko pro spuštění ON-OFF a tlačítko „V“ najednou na jednu sekundu, poté se rozsvítí červená dioda. Projeďte kolečkem alarmu, jestli je nataven správně, příposlech jednou pípne, žlutá dioda na příposlechu se rozsvítí. Stejně tak spárujte další LED diody na příposlechu. Po úspěšném spárování s modrou diodou se příposlech automaticky vypne. 3.Pokud chcete přerušit proces párování, mačkejte tlačítko „V“ až do modré diody, pak zmáčkněte „V“ ještě jednou a příposlech se vypne automaticky. 4.Upozornění: Pokaždé když vstoupíte do módu párování, předchozí nastavení bude automaticky smazáno!

Časté otázky

Cena za Leeda sada hlásičů rouge wireless alarm and receiver set 2+1 je 1499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Leeda sada hlásičů rouge wireless alarm and receiver set 2+1 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5022671595697.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Sady signalizátorů - Podobné produkty: Delphin sada signalizátorů briton-2+1, Anaconda sada hlásičů tiki taka-4 + 1 červená +modrá +zelená +žlutá, Flajzar sada signalizátorů catfish tx3 s příposlechem rx multi 2+1, Mivardi sada hlásičů easy-2+1