LK Baits Dipovaná kukuřice 220ml – Purple Plum

99 

Katalogové číslo: 8595602012961 Kategorie:
Značka: LK Baits

Popis

Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies. Dipovaná maďarská kukuřice, která nově vznikla ve spolupráci s Lukášem Krásou a firmou CUKK. Kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies. Kukuřice je vhodná pro lov všech kaprovitých ryb. Kukuřici je možné nastražit napíchnutím na háček nebo použijte vlasovou metodu. Naší nakládanou kukuřici můžete kombinovat s umělou kukuřicí, která Vaší nástrahu nadlehčí a vydrží ataku ryb.

Časté otázky

Cena za LK Baits Dipovaná kukuřice 220ml – Purple Plum je 99 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S LK Baits Dipovaná kukuřice 220ml – Purple Plum si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595602012961.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Delphin Feederové špičky Magma Feeder – Ultralight na Magma Medium Fluožlutá, průměr 2,87 mm, délka 505 mm, Haibo Naviják Smart LFC 25, Mivardi Feederové krmítko Premium Square 2ks – 150g, Delphin Monofil Magma bordový – 0,286mm 15lbs 300m