Mikbaits Boilie Big Balance 250ml

220 

Katalogové číslo: bcff3659fd34 Kategorie:
Značka: MIKBAITS

Popis

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie. BigB Broskev&Black pepper je horkou novinku roku 2018. Ti, kdo sledují naše stránky či facebook, si určitě všimli doslova přívalu obřích úlovků na toto boilie. Původně jsme tuto příchuť zkoušeli v Gangsterovi, kde také fungovala skvěle, ale ve směsi BigMiKs začala doslova čarovat. Byla skvělá po celý rok, a to včetně parných letních dní, kdy přinášela úlovky kaprů přes 20kg. Přitom na ní bývá spousta záběrů, často i tehdy, když nic jiného nefunguje. Myslím, že se máte na co těšit.

Časté otázky

Cena za Mikbaits Boilie Big Balance 250ml je 220 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits Boilie Big Balance 250ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód bcff3659fd34.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Browning Prut Black Magic CFX Picker 2,5m 50g, Delphin Bivak Panorama Eazy, Enterprise Tackle Imitace plovoucí kukuřice 10ks – FLUORO červená, Mivardi Magion Feeder M 3,60 m 20 – 75 g