Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml

220 

Katalogové číslo: 91ea53b96ea0 Kategorie:
Značka: MIKBAITS

Popis

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

Časté otázky

Cena za Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml je 220 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 91ea53b96ea0.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rybářské potřeby - Podobné produkty: Starbaits Boilie Global Garlic, Nash Swinger Siren Night Glo Bobbin Large – Black, Hotspot Design Mikina Clonk Teaser Forever, Zfish Řetízkový Swinger Chain Hanger