Mikbaits diodová koncovka samosvítící zelená

999 

Katalogové číslo: 8595602222278 Kategorie:

Popis

Koncovky jsou vybavené automatickým senzorem světla, který zajistí, aby se se soumrakem rozsvítily a naopak při ranním rozbřesku zhasly. Během dne tak na sebe zbytečně neupozorňujete a navíc vám to šetří výdrž baterií. K správnému fungovaní diodových koncovek doporučujeme používat 2 kvalitní mikrotužkové baterie typu AAA. Tyto dvě mikrotužky vám zajistí plnou funkčnost po dobu 260 až 280 hodin!

Časté otázky

Cena za Mikbaits diodová koncovka samosvítící zelená je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits diodová koncovka samosvítící zelená si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595602222278.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tyčové bójky - Podobné produkty: Daemons náhradní elektronika pro bójku 05 r červená s krytkou, Sellior sklopná šroubovací tyčová bójka se stmívací diodou 6 m, Cygnet závaží k tyčové bójce marker pole weight 1 kg, Cygnet tyčová bójka marker pole kit inc spot marker se světlem 6,5 m – červená