Mikbaits dip express monster crab 125 ml

280 

Katalogové číslo: 8595602202195 Kategorie: Štítek:

Popis

Potravní signál, který tyto dipy šíří, kapr svými receptory zaznamená na velkou vzdálenost. Nástrahu dipujte libovolně dlouho, pro ten správný účinek alespoň několik hodin. Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou. Rybu tím k nástraze přitahují ze širokého okolí a z různých vrstev vodního sloupce. Zároveň však zanechávají nesmírně atraktivní stopu v její blízkosti. Nástrahy můžete v dipu máčet v řádu minut a hodin, ale také i dní a týdnů. Jejich atraktivita tím výrazně stoupne.

Časté otázky

Cena za Mikbaits dip express monster crab 125 ml je 280 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits dip express monster crab 125 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595602202195.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

rybářské Dipy - Podobné produkty: Sticky baits dip manilla glug 200 ml, Jet fish zig smoke booster 250 ml – česnek, Tb baits power dip garlic liver 150 ml, Mikbaits obalovací těsto express sladká kukuřice 200 g