Mikbaits náhradní tyč k bojce zasouvací 1 m

199 

Katalogové číslo: 07e9ced5ecd2 Kategorie:

Popis

Spoje jsou perfektně zpracované a hladké, takže vlasec po tyčovce krásně klouže. Možnost dokoupení dalších dílů. Vysoce svítivé reflexní fólie na vrchní části. Velmi pružný materiál, spoje perfektně drží. Lze dokoupit koncovky s diodou (červená, zelená a modrá); Tip: Nově jsme vrchní díly vyplnili plovoucí pěnou, tak aby nemohlo dojít k utopení bójky ani v nepříznivých podmínkách.

Časté otázky

Cena za Mikbaits náhradní tyč k bojce zasouvací 1 m je 199 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Mikbaits náhradní tyč k bojce zasouvací 1 m si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 07e9ced5ecd2.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tyčové bójky - Podobné produkty: Holdcarp teleskopická tyčová bójka zelené světlo – délka 5,7 m zátěž 1 kg, Daemons náhradní tubus s elektronikou pro bójku 05 rgbs červená zelená modrá se sensorem a vypínačem, Fox tyčová bojka svítící ls marker pole kit, Cygnet závaží k tyčové bójce marker pole weight 1 kg